TKANINY    TAPETY    AKCESORIA   MEBLE

marki francuskie

Project: OUR DESIGN INTERVENTION      

Pierre Frey

Pierre Frey

Braquenie

Boussac

Fadini Borghi

Le Manach

Jim Thompson

Rodzinny dom projektowy, z historią pasji do dekoracji wnętrz, kontynuowaną od trzech pokoleń. Kolekcja firmy składa się z ponad 7000 referencji o różnej tematyce od klasyki po współczesność. W ofercie produktowej tkaniny, tapety, akcesoria, dywany, meble.

Pierre Frey détouré.jpg
meble 01_www.jpg

designs by Sam Baron

Pierre Frey

meble_www.jpg
www_ELITIS__RM_1001_67_Galerie 01.jpg

Élitis

Élitis to synonim elegancji, kultury i dbałości o szczegóły, wiodąca marka w produkcji tkanin, tapicerki i dekoracji ściennych, której kolekcje są cenione na całym świecie. Sukces, który opiera się nie tylko na propozycji wyrafinowanych faktur i motywów, ale także na precyzyjnej filozofii. Celem założyciela, Patrice'a Marraud des Grottes, jest przekształcenie każdego dzieła w prawdziwą podróż, pełną poetyckich i kulturowych sugestii. W tym celu firma współpracuje z dużym zespołem projektantów, a także zespołem projektowym, który odnawia dyktat francuskiej tradycji tekstylnej.

ELITIS logo.png
www_ELITIS__RM_1001_67_Galerie 01.jpg
CMO Paris.jpg

CMO Paris

Strategią tej francuskiej marki jest minimalizm i naturalizm, skąd wywodzi się czyste piękno materiałów. Nawet niedoskonałości mają swój urok. Dzięki pasji do natury i szacunku do wartości tradycyjnych technik rzemieślniczych, powstały ekologicyne tkaniny oraz okładziny ścienne fornirowane i sizalowe.

logo CMO.png

Asteré

Marka zaprasza współczesnych artystów do współpracy. Malarzy, rzeźbiarzy, projektantów mody i wzornictwa, aby ożywiali swoją sztuką wnętrza. Wykonane przez nich prace zostają przeniesione na wydruk. Efektem owocnej współpracy są doskonałe serie paneli i tapet.

Astere log.png
ASTERE_FRANCOISMASCARELLO_AST-NT-005-01_JM_03_result.jpg
MISIA propolis.jpg

MISIA Paris

Marka Misia czerpie inspirację z wolności i awangardowego ruchu początku ubiegłego wieku, radosnego, kreatywnego, odważnego, czarującego i wyrafinowanego, i reinterpretuje ten nastrój w zdecydowanie nowoczesny sposób. ...

KREATYWNA ŚMIAŁOŚĆ, CAŁKOWITA WOLNOŚĆ, ŁAGODNA OBSESJA, ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

MISIA_LOGO_MISIA_BLEU.jpg

NOBILIS Paris

Synonim elegancji i dobrego smaku. Nobilis to francuska marka premium, znana na całym świecie z wysokiej jakości. Kolekcje Nobilis charakteryzują się kreatywnością, bogactwem materiałów, motywami, kolorem i innowacjami technicznymi. Nobilis to marka premium i jest marką pierwszego wyboru dla wielu dekoratorów wnętrz, tworzących luksusowe domy, hotele i jachty na świecie.

nobilis.JPG
10678_67__1.jpg