ZAŁOŻYCIELKA MARKI FYH

Cathy-Anne Gerulewicz

Ambasadorka stylu

francuskiego w Polsce

Od lat związana z branżą wnętrzarską. Paryżanka, uhonorowana orderem za promowanie kultury francuskiej w Polsce. W Warszawie od klikunastu lat prowadzi firmę Free Your Home, będąc oficjalnym przedstawicielem francuskich marek w Polsce.

cathy-anne-gerulewicz.jpeg

7 zasad
francuskiego stylu wnętrz

  • Nawiązanie dialogu z tradycją. Wnętrze musi mieć swój urok i historię. Dobry projekt powinien łączyć kultowy charakter i elegancję przestrzeni z praktycznym luksusem.

  • Eksperymentuj z wzorem i kolorem. Zaskocz nieoczywistymi połączeniami barw i deseni w doskonałych proporcjach. Zaproś modernistyczną sztukę do swoich wnętrz.

  • Zainspiruj się światem francuskiej mody "bez wysiłku". Francuskie wnętrza nigdy nie są zbyt wyrafinowane ani zbyt doskonałe. Zachowaj prostotę, mieszaj stare z nowym i pozwól swoim wspomnieniom i skarbom z podróży kształtować przestrzeń.  

  • Nadaj starym przedmiotom nowe życie. Szukaj na "targach staroci" przedmiotów z duszą. Dekoruj w sposób zrównoważony i ekologiczny. Wprowadź francuską zasadę chiner, ponownie użyj i nadaj nowe znaczenia elementom dekoracji.

  • Odchodź od naturalnych kolorów. Kolor jest sposobem na wypełnienie luki pomiędzy starym a nowym. Mieszaj kolory i przedmioty z różnych epok. Zasadą jest brak reguł. Kolor łączy style.

  • Projektując wnętrza w stylu francuskim myśl zawsze o wyjątkowości i luksusie. Chodzi zarówno o design jak i styl życia. Od mebli po estetykę, wszystko powinno być funkcjonalne. 

  • Nie ulegaj trendom, które się zmieniają. Postaw na budowanie swojego indywidualnego stylu. Bądź artystą, wyraź swoją osobowość kreując wnętrza, którymi zachwycą się kolejne pokolenia.

Pierre Frey 01.jpg
Elitis FYH 01.jpg

wykonamy dla Ciebię

stylizację wnętrz

dobierzemy materiały

uszyjemy dekoracje

www_Elitis__VP_841_01_Parade_1080.jpg